Sponzorství

Sponzorské dary či jiná pomoc pro naši školu a školku

Děkujeme všem, kteří jakýmkoli způsobem přispěli nebo se chystají přispět naší škole ♥.

Děkujeme za podporu celé obci, komisím, organizacím a všem v obci Kamýk nad Vltavou, kteří jsou přáteli naší školy. Díky nim měly naše děti úžasné sladké odměny v mateřské škole a základní škole při pobytu v přírodě. Firma Kamýk Daunen s.r.o. poskytla naší škole nový kopírovací stroj, venkovní okna ve výšce jsou umyta díky pomoci místního spolku dobrovolných hasičů.

Budeme moc rádi, pokud jakýmkoli způsobem přispějete k příjemnému prostředí ve škole a jejím okolí. Nemusí se jednat o finanční částku, rádi přivítáme vaši pomoc při realizaci školních akcí, projektů, při výzdobě tříd a školy, budeme rádi za vaše nápady a rady. Pokud pomůžete s dovybavením tříd hrami, pomůckami a čímkoli, co vás napadne, vaši pomoc rádi uvítáme.

Děkujeme.