Základní a mateřská škola Kamýk nad Vltavou

Kamýk nad Vltavou 141
262 63 Kamýk nad Vltavou
e-mail: skola@zsmskamyknv.cz
ID datové schránky: w52mbqk
ZŠ – Kamýk nad Vltavou 141
tel.: +420 731 411 924
MŠ – Kamýk nad Vltavou 163
tel.: +420 318 677 114

Návštěva obecní knihovny

Březen je měsícem knihy, proto jsme se rozhodli s 1. oddělením ŠD navštívit 8. března místní knihovnu. Paní Poslušná si pro nás připravila zajímavý program. Seznámila nás nejenom s provozem knihovny, ale dozvěděli jsme se, že je vášnivou sběratelkou nerostů. Některé nám dokonce přinesla ukázat a prozradila nám lokality, ve kterých je nachází. Jako dárek jsme si na památku odnesli nerost dle vlastního výběru a omalovánky s motivy zvířat.

Tento den se také slaví Mezinárodní den žen, proto jsme paní Poslušné společně popřáli a předali květinu. Moc se těšíme na další spolupráci.

Michaela Prášková

Kalendář akcí