Soutěž v anglickém jazyce – školní kolo

Naši žáci 4. až 9. ročníku si prověřili své znalosti anglického jazyka ve školním kole „Olympiády“. Ve třech kategoriích (4. – 5. třída, 6.- 7.třída, 8. – 9. třída) si vyzkoušeli nanečisto testy svých úrovní podle Cambridge English. Všichni absolvovali testy zaměřené na poslech, čtení a psaní a ti nejlepší z nich se zúčastnili také ústního pohovoru.

Z každé kategorie byli slavnostně vyhlášeni tři vítězové – 3. místa obsadili: Viktor Švarc, Tomáš Beneš, Anna Patáková, 2. místa – Daniel Štrob, Adéla Budíšková, Daniel Němec a 1. místa Tomáš Kohout, Matyáš Chadraba a Luisa Folbrechtová.

Tím to však nekončí – nejúspěšnější žáci ve starších kategoriích budou vysláni do okresního kola Soutěže v AJ, které se uskuteční v březnu. Všem vítězům moc gratulujeme, Luise s Matyášem držíme palce a přejeme „Good Luck!“