Hodnocení prospěchu za 1. čtvrtletí školního roku 2020-2021

Vážení rodiče,

za první čtvrtletí budou vaše děti hodnoceny v prospěchu jednotlivých předmětů souhrnnou známkou za dobu od začátku prvního pololetí do doby uzavření škol, tj. do 13. října 2020, a za dobu distanční výuky, tj. od 14. října do středy 4. listopadu 2020, která bude sumářem známek, přístupu vašeho dítěte ke školním povinnostem, aktivit vašeho dítěte při vyučování a jeho připravenosti na výuku, včetně distančního vzdělávání, tj. on-line výuky a domácí přípravy za toto období. V případě, že vyučující daného předmětu nebude mít dostatečný počet známek pro klasifikaci, zhodnotí práci vašeho dítěte, jeho celkový přístup a aktivitu slovním hodnocením, které bude vyjadřovat zpětnou vazbu o celkové práci vašeho dítěte při vyučování ve škole a při probíhajícím distančním vzdělávání.

Hodnocení distančního vzdělávání od 14. října 2020 bude spočívat především ve zpětné vazbě od jednotlivých vyučujících a v konkrétní práci s chybou.

Hodnocení prospěchu a chování vašeho dítěte obdržíte každý od třídní učitelky, nejpozději 5. listopadu před zahájením on-line třídních schůzek na e-mail. Třídní schůzky proběhnou on-line formou, podobně jako on-line výuka, s využitím komunikační platformy Google meet přes účty vašich dětí. Na e-maily vašich dětí obdržíte pozvánku na třídní schůzku. Na schůzce obdržíte také informace ohledně případných konzultací s vyučujícími.

Třídní schůzky budou probíhat pro jednotlivé ročníky v rozdílných časech:

• 16:00 – 1. až 2. ročník
  • 16:45 – 3. až 5. ročník