ZÁKLADNÍ ŠKOLA: Kamýk nad Vltavou 141, 262 63 Kamýk nad Vltavou, tel.: +420 318 677 113
MATEŘSKÁ ŠKOLA: Kamýk nad Vltavou 163, 262 63 Kamýk nad Vltavou, tel.: +420 318 677 114

Jak na odklad školní docházky, doporučení pro přípravné třídy

Zpráva z PPP pro rodiče – odklad školní docházky

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje je uzavřená. Nově bych Vás chtěl informovat o tom, že na základě žádosti zákonného zástupce zasíláme základním školám prostřednictvím datových schránek doporučující posouzení k odkladu školní docházky. Žádost o zaslání doporučujícího posouzení k odkladu školní docházky adresují zákonní zástupci na naši adresu pribram@pppsk.cz. V žádosti je nutno uvést jméno a příjmení dítěte, datum narození, adresa bydliště, adresa školy, kde proběhne zápis.

V platnosti i nadále zůstává, že po otevření Pedagogicko-psychologické poradny Středočeského kraje upřednostníme vyřízení zbývajících žádostí o posouzení školní zralosti.

Mgr. Štěpán Duník, vedoucí pracoviště

PPP SK, pracoviště Příbram, Pod Šachtami 294, 261 01  Příbram