ZÁKLADNÍ ŠKOLA: Kamýk nad Vltavou 141, 262 63 Kamýk nad Vltavou, tel.: +420 318 677 113
MATEŘSKÁ ŠKOLA: Kamýk nad Vltavou 163, 262 63 Kamýk nad Vltavou, tel.: +420 318 677 114

Předadventní společné tvoření

Společně s našimi žáky, jejich rodiči a rodinnými příslušníky jsme naši mysl svátečně vyladili a připravili se na Advent večery spojenými s výtvarným tvořením v prostorách naší školy. Byl to fajn strávený čas, kdy jsme společně vyráběli, povídali a bavili se. Vytvořili jsme keramické misky, závěsné keramické ptáčky, listy, netopýry či jiná zvířátka, pro radostnější nákupy jsme si namalovali prima plátěné tašky, připravili si vánoční dekoraci na stůl, svícen a nakonec netradiční adventní věnec na dveře. V neposlední řadě jsme začali společně vymýšlet, co podnikneme dál. Pevně věřím, že takových společně strávených chvil do budoucna přibude, budeme se rádi setkávat nejenom v čase předvánočním a naše škola se opravdu stane místem radostných setkávání a atmosféry radosti, kdy budeme spolu něco tvořit, budovat nebo prostě jen tak něco sdílet.

Radek Behenský, ředitel školy